top of page

SİPARİŞ VE TESLİMAT

 1. Tercih ettiğiniz davetiyenin, havale/eft yoluyla yapılan ödemesinin hesabımıza geçmesinin ardından, davetiye üzerinde yazılmasını istediğiniz metin e-mail yoluyla tarafımıza iletilir.

 2. Seçilen davetiyeye uygulanan metin, onay verilmesi için e-mail olarak pdf  formatında tarafınıza gönderilir. PDF dışında başka formatta gönderim yapılmamaktadır.

 3. Metinde düzeltmeler var ise yapılır, tekrar e-mail olarak gönderilir. Nihai baskı onayı alınana kadar düzeltme yapılır.

 4. Son onay olan  'ekteki görsel için baskı onayı veriyorum' e-maili olarak tarafımıza iletildikten sonra baskı aşamasına geçilir ve seçilen ürünün sayfasında belirtilen süre içerisinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kargo takip numarası tarafınıza e-mail ile bildirilir.

 5. Sağlıklı bir teslimat süreci için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Herhangi bir adres değişikliği durumunda adresinizi irtibat numaranızla birlikte info@paprikapaprika.com e-mail adresimize bildiriniz.

 6. Kargo şirketi tarafından size ulaştırılan pakette yırtık, delik, açılma veya zarar gördüğüne dair açık bir iz mevcut ise kargoyu teslim almayınız. Bir tutanak ile durumu kargo yetkilisine iletip kargoyu iade ediniz. Oluşan durumu en kısa zamanda info@paprikapaprika.com adresine e-mail göndererek bilgilendiriniz.

BASKI ONAYI

 1. Siparişinizin baskı onayı verildikten sonra değişiklik yapılamamakta ya da iptal edilememektedir. Değişiklik talebi durumunda maliyet yansıtılacaktır.

 2. E-mail dışında verilen sipariş, düzeltme, onay vb işlemler kabul edilmemekte ve sorumluluk üstlenilmemektedir.

 3. Özel tasarım yapılan davetiyeler için 300TL tasarım bedeli tahsil edilir.

 4. Davetiyelerde bulunan renkler bilgisayar, cep telefonu ya da tabletlerde farklılık gösterebilir.

 5. Prova baskı talebi ücrete bağlı olup, ücret davetiyenin içeriğine göre değişmektedir.

SİPARİŞ İPTALİ

 

Halihazırda satışa sunulan davetiye, zarf, isim ve lcv kartları, menü kişiye özel üretildiği ve ikincil satışı imkansız olduğu için baskı onayı verildikten sonra ücret iadesi yapılamamaktadır. Lütfen baskı onayı vermeden önce dikkatlice kontrol ediniz.

TELİF

 1. www.paprikapaprika.com sitesinde görülen tüm tasarımlar Rengin Matbaacılık Tic. ve Ltd. Şti'ye aittir.

 2. Davetiyelerin arkasında küçük puntoda Paprika Design logosu bulunur.

bottom of page